СЬОГОДНІ: Субота, 15.08.2020, 17:33

Багатодітна сім’я на Рівненщині отруїлася чадним газом через порушення правил безпеки

Сьогодні бригада Березнівської дільниці Сарненського відділення АТ «Рівнегаз» зранку перебувала у селі Малушка Березнівського району, на вул. Шкільна, 11, де багатодітна родина, у якій 10 малолітніх дітей, отруїлася продуктами згорання природного газу.

Під час огляду було встановлено, що господар будинку самовільно здійснив заміну старого газового котла на інший, який вже був у використанні, не повідомивши при цьому фахівців газового господарства. Водночас він використав димовідвідний партубок не заводської конструкції і не закріпив його належним чином.

Отож сьогодні внаслідок сильних поривів вітру відбулася розгерметизація цього димовідвідного патрубка. В результаті чого частина продуктів згорання природного газу потрапила у житлове приміщення будинку.

Ситуація виникла у зв’язку із грубим порушенням Правил безпеки систем газопостачання. Господар самовільно провів заміну газового котла. Це не поодинокий приклад, бо люди не заключають договори на обслуговування внутрішньобудинкових мереж із спеціалізованими організаціями, що мають ліцензію на проведення таких робіт, а намагаються економити і результати, як бачимо, дуже не втішні, – розповів технічний директор АТ «Рівнегаз» Олександр Климчук.