СЬОГОДНІ: Середа, 28.07.2021, 7:23

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін розповів про Зоряну Скалецьку та хірургічний шолом

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін у себе на сторінці в мережі Фейсбук розмістив пост в якому спробував пояснити ситуацію із міністеркою охорони здоров’я та хірургічним шоломом, в якому урядовицю було сфотографовано під час візиту на Рівненщину.

«Останніми днями по інтернету гуляє фото, зроблене 16 січня 2020 року в Рівненській Обласній Клінічній Лікарні. Ним ілюструють новини із Нових Санжар, де перебувають громадяни України та іноземці, яких евакуювали з Китаю через спалах коронавірусу (https://www.pravda.com.ua/news/2020/02/21/7241258).

Нагадаю, 16 січня під час робочого візиту до Рівного міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька, оглядаючи можливості нашого обласного закладу, приміряла хірургічний шолом хірурга surgical helmet. Він застосовується для оперативних втручань, які потребують найвищого рівня стерильності в ортопедії. Завдяки йому мінімізується контакт видихуваного хірургом повітря з раною пацієнта, а очі лікаря захищені від біологічних рідин хворого.

Саме в цьому хірургічному шоломі на фото Зоряна Скалецька. У Рівному, не в Нових Санжарах. Ця інформація в першу чергу для ЗМІ та блогерів, які ілюструють дописи про коронавірус даною світлиною, та для їхніх читачів.

Тепер ви знаєте більше…», – зазначив Сергій Подолін.