СЬОГОДНІ: Середа, 28.07.2021, 6:31

Сивохо анонсував запуск масштабного проекту по примиренню українців

У Росії будуть задоволені новою ініціативою української влади – створити загальнонаціональну платформу примирення, що дасть можливість російським пропагандистам ще раз запустити свій улюблений меседж пропаганди про «внутрішньому конфлікті» в Україні та непричетність Росії до війни в Україні.

Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо на з’їзді партії «Слуга народу» вже озвучив анонс про те, що через пару днів в Києві буде презентовано загальнонаціональна платформа примирення, завдання якої примирити, зшити Україну. Завдання створити такий майданчик для примирення поставив глава української держави Володимир Зеленський в рамках великої програми реінтеграції Донбасу.

Подробиці про роботу цієї платформи Сивохо не розповів, заявивши лише, що буде дуже цікаво і все жалующіе можуть прийти на презентацію платформи і побачити, про що там буде йти мова. Відзначимо, Сергій Сивохо, незважаючи на те, що колишній гуморист і ніяк не був задіяний в державних органах та політичних процесах, досить оперативно влився в процес і почав просувати ідеї, які вже давно відстоюють нардепи з «Опозиційною платформи – За життя!», Як наприклад, право голосу для жителів ОРДЛО на виборах і відновлення виплат пенсій в ОРДЛО.