СЬОГОДНІ: Неділя, 28.11.2021, 23:18

На Рівненщині рятувальники гасили пожежу у відділенні поліції

Сьогодні, 17 лютого співробітниками 16-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області було проведено тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі та проведення рятувальних робіт у Гощанському відділенні поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Рівненській області.

За викликом працівника відділення поліції на місце події прибули рятувальники у складі чергового караулу на пожежній автоцистерні. В ході розвідки було встановлено, що пожежа виникла у приміщенні адмінбудівлі на площі майже 25 м. кв., енергопостачання будівлі припинено, проведено евакуацію працівників, проте в будівлі можливе перебування однієї особи в задимленому середовищі.

В складі ланки газодимозахисної служби рятувальники швидко відшукали в будівлі умовного потерпілого та вивели його на свіже повітря. Одночасно з цим, вогнеборці подали на гасіння та на захист будівлі водяні стволи.

Завдяки чітким та злагодженим діям особового складу чергового караулу працівників ДСНС потерпілий був врятований, а умовна пожежа була успішно ліквідована.

Також присутнім було продемонстровано нову пожежно-рятувальну техніку, пожежно-технічне обладнання та наявне оснащення рятувальників.