СЬОГОДНІ: Середа, 28.07.2021, 6:47

Люди йшли із залу: Гончаренко розкритикував виступ Зеленського в Мюнхені

У своїй промові у Мюнхені президент Володимир Зеленський намагався не дражнити російського лідера Володимира Путіна.

Таку думку в ексклюзивному коментарі «Прямому» висловив народний депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко.

«Насправді дуже слабкий виступ, на мою думку. І навіть люди йшли під час цього виступу із зали, хоча це було не в великому конференц-залі Мюнхенської конференції, а в такому маленькому дуже залі, в якому ще українські лідери не виступали. І нічого нового ми не почули. Знову-таки він намагався не дражнити Путіна в цій промові та у своїх відповідях. Це було абсолютно очевидним», – заявив нардеп.

Гончаренко зауважив, що Зеленський «жодним словом не сказав про ці «12 кроків назустріч Путіну» і «12 кроків до капітуляції», як це вже назвали, які вчора на початку Мюнхенської безпекової конференції були викладені на сайті конференції й розповсюджувались в кулуарах. До речі, їх ще й зараз можна знайти на столах, надруковані ці речі. І вони викликали величезний скандал, бо це просто план Путіна, це все написано в Кремлі. Очевидно, він абсолютно не відповідає нічому».

«Я зараз не можу відповісти вам, чи один раз прозвучало. Мені здається, на українському ланчі він ще казав по Криму. Я тут зараз не буду впевненим. Але те, що фактично Крим майже не згадується в документах Мюнхенської безпекової конференції, і взагалі Україна згадується в цих документах набагато менше, ніж це було минулих років, – це, безумовно, є дуже поганий для всіх нас знак. І це стосується і Криму, і взагалі в цілому нашої держави», – наголосив нардеп.