СЬОГОДНІ: Четвер, 23.09.2021, 15:27

«Свобода» починає та програє: Данильчук виграв перший раунд у битві відставок

Сьогодні зранку, 14 лютого інформаційний простір Рівненщини сколихнула новина про те, що 22 депутати Рівненської обласної ради вимагають дострокового припинення повноважень свого голови Олександра Данильчука.

Як стало відомо пізніше, ініціаторами такого кроку стали керівники трьох фракцій у облраді: Олександр Савчук («Свобода»), Віталій Чугунніков («Європейська Солідарність») та Микола Кучерук («Батьківщина»). Однак, першими хто оголосив війну очільнику облради стали саме «свободівці»…

Відразу ж, після обіду, розпорядження про відставку Олександра Данильчука з’явилося на сайті облради.

Данильчук не став сидіти склавши руки, а зробив «хід конем». Він ініціював розпорядження про звільнення свого заступника, «свободівця» Олексія Бучинського.

А вже увечері стало відомо, що проект розпорядження про звільнення Олександра Данильчука зник з сайту облради. Відомо, що двоє депутатів передумали та відкликали свої голоси під вимогою відставки очільнику облради. Таким чином розпорядження встратило свою чинність.

Чи зможуть знову «свободівці» та їхні ситуативні союзники з «ЄС» та «Батьківщини» назбирати необхідну кількість голосів аби винести дане питання на сесію, що має відбутися 13 березня цього року, поки невідомо. Але те, що тепер Данильчук докладе максимум зусиль, щоб відправити у відставку Бучинського є цілком реальним. Проект розпорядження про звільнення «свободівця» з посади залишається чинним…