СЬОГОДНІ: Субота, 15.08.2020, 8:40

У Рівному відбудеться фестиваль молодіжних театрів акторів з інвалідністю

У Рівному відбудеться фестиваль молодіжних театрів акторів з інвалідністю «Крила – online». 

Проект спрямований на соціалізацію молоді з інвалідністю за допомогою театрального мистецтва, її інтеграцію в театральний культурний простір, налагодження сталих взаємин між митцями з інвалідністю так і без інвалідності. В фестивалі візьмуть участь молодіжні театри акторів з інвалідністю. Під час фестивалю будуть продемонстровані вистави колективів учасників, проведені майстер-класи, поетично-музичні імпрези. Всі заходи фестивалю будуть доступні онлайн в соціальній мережі Фейсбук.

Цілі фестивалю:
• Сприяння розвитку інклюзії в сфері освіти, культури та мистецтва.
• Популяризація мистецького продукту, створеного молоддю з інвалідністю.
• Сприяння успішній реабілітації та соціалізації творчої молоді з інвалідністю.
• Створення сталих творчих зв’язків між театрами особливих акторів, між окремими митцями з інвалідністю.

Проект покликаний продемонструвати реабілітаційний та корекційний потенціал театрального мистецтва та високий художній рівень театральних колективів, в яких беруть участь актори з інвалідністю, руйнуючи стереотип про низькі можливості професійного розвитку людей з інвалідністю; сприяючи розвитку толерантності в театрального глядача; пропагуючи створення в Україні професійних театрів з акторами, які мають інвалідність.

Проект «Крила-online» орієнтований на активізацію внутрішніх ресурсів митців з інвалідністю засобами театрального мистецтва, впровадження та популяризацію інклюзивного театрального мистецтва.

Проект є унікальним тому, що спрямований не тільки на реабілітацію, а на професійний розвиток молоді з інвалідністю.

Проект «Крила online» впроваджується у рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.