СЬОГОДНІ: Субота, 15.08.2020, 8:26

«Іванісов мене обманув на рахунок згвалтування», – Давид Арахамія про скандального нардепа від Рівненщини

Керівник фракції партії «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія стверджує, що скандальний нардеп Роман Іванісов, якого обрали по 153-му виборчому окрузі на Рівненщині, обманув його в ситуації зі скандалом по судимості за групове згвалтування.

Про це Арахамія розповів в інтерв’ю strana.ua

«Взяти, приміром, ситуацію з Романом Іванісовим. Коли я йому зателефонував, він мене переконував, що це фейк. Він мені говорив, що цього не може бути, що його замовили вороги», – каже Арахамія.

– І ви йому повірили?

– Так. Але я тут же дав завдання нашої служби безпеки перевірити його. За реєстрами він всюди виявився чистим.

– СБУ нічого не знайшла на Іванісова?

– Ні, це наша внутрішня, партійна служба безпеки. Тоді я подумав, що це ж наш колега, «свій хлопець», і раптом на нього полилася така багнюка. Тому у мене були підстави припускати, що його версія правдива. Я виступив з цією версією на публіку. А потім Андрій Портнов опублікував вирок суду.

– Що Іванісов вам сказав після цього?

– Потім він жодного разу мені не телефонував. Він мене підвів. Перед цим я йому говорив: «Давай як з лікарем, між мною і тобою – лікарська таємниця. Розкажи мені правду – було таке чи ні. Щоб я розумів, з якою позицією ми виходимо». Я підставився через нього, а він мене обдурив. Ми зараз взагалі не спілкуємося».

– Як так вийшло, що Портнов зміг знайти доказ провини Іванісова, а ваша служба безпеки – ні?

– Портнов зміг знайти, коли вже знав, що шукати. Ми Іванісова перевіряли по загальнодоступним реєстрам, і там він був чистий.

– Ви визнаєте, що ваша служба безпеки недопрацювала? Причому не тільки у випадку з Іванісовим. В «Слузі народу» безліч випадкових людей, які тільки те й роблять, що потрапляють в неприємні історії. Від яких зараз у вас як у глави фракції більше головного болю, ніж користі.

– Будь-яка служба безпеки в такій ситуації недопрацювала б. За такий короткий проміжок часу, за який ми набирали людей в партію, ми могли провести тільки поверхневу перевірку. За криміналу (притягався – не притягався), і на доброчесність.