СЬОГОДНІ: Середа, 22.09.2021, 17:00

Рішення рівненських судів директор НАБУ Артем Ситник оскаржить у Європейському суді

Директор НАБУ Артем Ситник має намір оскаржити у Європейському суді рішення Сарненського районного суду щодо притягнення його до адмінвідповідальності за корупційні діяння, а також рішення Рівненського апеляційного суду, який залишив у силі вирок першої інстанції.

Про це головний «антикорупціонер» країни повідомив сьогодні, 7 лютого під час брифінгу для ЗМІ за результатами роботи НАБУ у 2019 році.

«Обов’язково направлятиму скаргу до Європейського суду. Вона вже майже готова. Тому, що це один із найдієвіших способів захистити мої порушені права і переглянути рішення українських судів», – зазначив Ситник.

Також, за його словами він готовий сплатити штраф, відповідно до рішення суду, коли він до нього надійде.

«У будь-якому випадку я зроблю усе, для того, аби все було законно. Має домінувати Закон, а не бажання помсти окремих осіб, що здійснюють тиск на суддів», – додав директор НАБУ.

Нагадаємо, на початку вересня 2019 року Сарненський районний суд визнав винним у вчиненні адміністративного правопорушення під час відпочинку на Рівненщині директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

Ще раніше, Національна поліція передала до суду адміністративний протокол про корупцію, складений на директора Національного антикорупційного бюро  Артема Ситника через недекларування ним відпочинку на одній з мисливських баз у Саренському районі Рівненської області.

А 13 грудня 2019 року Рівненський апеляційний суд визнав директора НАБУ Артема Ситника корупціонером.