СЬОГОДНІ: Четвер, 24.06.2021, 18:48

«Слуги народу» від Рівненщини не голосували за зменшення кількості депутатів до 300

Народні депутати України від партії «Слуга народу» Олександр Аліксійчук та Сергій Литвиненко, що у Верховній Раді представляють Рівненщину не голосували за зменшення кількості депутатів із 450 до 300 та проведення виборів до парламенту чисто на пропорційній основі.

Про це свідчать результати голосування за законопроект. Хоча загалом, Верховна рада більшістю голосів (236 нардепів) його підтримала.

Аліксійчук при голосуванні утримався, а Литвиненко був відсутній у залі Верховної Ради.

У свою чергу, троє інших рівненських «слуг народу» Дмитро Соломчук, Олександр Ковальчук та Олександр Салійчук натиснули зелені кнопочки «ЗА».

Також утрималися народний обранець від північних районів Рівненщини, член депутатської групи «За майбутнє» Віктор М’ялик та депутатка від партії «Голос» Соломія Бобровська.

«Проти» голосувала народна депутатка від партії «Європейська Солідарність» Яна Зінкевич.

А нині позафракційний, у недалекому минулому член фракції «Слуга народу» Роман Іванісов був відсутній під час голосування.

Нагадаємо, документ передбачає внесення до Конституції України змін, пов’язаних зі скороченням числа парламентаріїв. Уточнюється, що також планується встановити, що вибори в український парламент будуть проводитися за пропорційною системою.