СЬОГОДНІ: Середа, 12.08.2020, 23:28

У Смизькій громаді розробляють стратегію розвитку

Наприкінці січня 2020 року відбулось чергове засідання робочої групи з розроблення проєкту “Стратегії розвитку Смизької об’єднаної територіальної громади на 2020-2027 роки”, за участю експертів-консультантів Експертно-аналітична група “Акцент” та членів робочої групи, до якої входять представники різних населених пунктів об’єднаної громади.

Експерти презентували результати проведеного SWOT-аналізу. Учасники заходу працювали над спільним формулюванням місії, стратегічного бачення, а також виробленням системи стратегічних, оперативних цілей і завдань у контексті розроблення Стратегії розвитку Смизької ОТГ.

“До добробуту згуртованими діями!” – так звучить девіз громади. Протягом семи років жителі спільно з місцевою владою будуть будувати толерантну громаду, об’єднану історичними європейськими традиціями, з міцними родинними та дружніми зв’язками, відкриту до змін.

” Треба розвивати наш край, що розташований на транзитному магістральному шляху з північної до південної Європи, а тому варто активно використовувати бренд ViaRegia – відомий культурний шлях, що з”єднує Західну та Східну Європу і пролягає нашим регіоном”, – зазначила Вікторія Костюк, членкиня робочої групи.

“Спільнота, в якій цінують фізичну культуру, музику та освіту, з комфортними умовами для повноцінного розвитку особистості та гідного життя”, – додав Василь Антонюк, президент ФК “Єврошпон-Смига”.

“Нам потрібна громада з ефективною системою управління та широкими можливостями для партнерства влади, бізнесу та громадськості, де культивують ініціативність і активність кожного”, – підвела підсумки Ірина Гнатюк, заступниця голови робочої групи, директорка Будинку культури с. Берег.

Повідомляє Агенція розвитку громад «Інтонація змін»