СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.09.2021, 10:46

У Карпатах до метру снігу, висока небезпека лавин

1-2 лютого на високогір’ї Закарпатської області та у горах Івано-Франківської області зберігається значна сніголавинна небезпека (3 рiвень).

Про це повідомляється на сторінці у Facebook відділу гідропрогнозів Українського гідрометцентру про небезпеку сходження снігових лавин у Карпатах

«Значна сніголавинна небезпека (3 рівень) зберігається 1-2 лютого на високогір’ї Закарпатської області та у горах Iвано-Франкiвської області. Можливе сходження лавин при низьких додаткових навантаженнях, окремих природних середніх та великих лавин. Радимо утриматись від походів на високогір’я».

Крім того, за даними Укргідрометцентру, помірна сніголавинна небезпека (2 рівень) зберігається 1-2 лютого у горах Чернівецької області та у середньогір’ї Львівської області.

За даними сніголавинних станцій станом на 08:00 1 лютого, на Сл Пожежевська температура повітря становить -0,1°С, вітер південно-західний 7-9 м/с, хмарно. Висота снігового покриву становить 5-60 см, сніг хуртовинний, помірно закріплений.

на Сл Плай температура повітря -0,2°С, вітер західний 8-10 м/с, хмарно. Висота снігового покриву становить 32-43 см, сніг свіжий, пилоподібний, добре закріплений.

На сніголавинному посту Драгобрат температура повітря 0,0°С, мокрий сніг. Висота снігового покриву становить 51 см.