СЬОГОДНІ: Вівторок, 11.08.2020, 12:22

У Кубку не буває легко і просто – Валерій Жартун

Головний тренер Рівне-ОШВСМ Валерій Жартун поділився своїм баченням прийдешнього Фіналу чотирьох Кубка України серед жінок. Подія відбудеться у Рівному 1 і 2 лютого. У півфіналі господарки зіграють з НУБіП України. В іншій парі фіналіста визначатимуть Чайка і Київ-Баскет.
– Ми вперше потрапили до Фіналу чотирьох Кубка України. Для нас це певне досягнення. Це по-перше. По-друге – Фінал у Рівному. Чим непередбачуваний і цікавий Кубок – що це одна гра. Якщо команда добре налаштується, вона завжди має шанс. Тому хочеться поборотися, зіграти гарно перед своїми глядачами. Я впевнений, що у нас буде повний зал, публіка підтримуватиме команду і допомагатиме їй у найважчі хвилини гри.
– Головний тренер Київ-Баскета вважає, що у вашій півфінальній парі все зрозуміло. Насправді це так?
– Бачите, я вже повторюся – Фінал чотирьох тим і цікавий. Я не можу щось безапеляційно стверджувати. Це Кубок. Тут не можна бути впевненим, що тобі буде легко і просто. Як би не було, я розумію, що НУБіП – це команда Вищої ліги але це один з лідерів Вищої ліги. І як вони налаштуються на нас, з яким бажанням нам протистоятимуть?.. Це одна гра. Тут не можна припускати помилок і розслаблятися. Бо ціна гри – вихід у Фінал Кубка.
– Як Ви вважаєте, як складеться боротьба в іншій півфінальній парі?
– Ми всі можемо вважати Київ-Баскет головним фаворитом Фіналу чотирьох, при всій повазі до Чайки. Але будемо готуватися і намагатися зробити несподівані ходи і рішення для того, щоб спробувати змінити цей розклад. Гра покаже.