СЬОГОДНІ: Четвер, 06.08.2020, 10:43

Нові голови РДА на Рівненщині пройшли навчання

Сьогодні, впродовж дня, голови РДА підвищували свою кваліфікацію. «Особливості регіонального розвитку в умовах реалізації сучасних реформ» – таку тему обрали для керівників районів.

Формат навчання передбачав зустрічі голів РДА із керівниками обласних структур, які розповідали про особливості формування і виконання місцевих бюджетів, законодавчі зміни у сфері будівництва та архітектури. Ознайомлювали з основними складовими впровадження земельної реформи та як забезпечити якісну освіту. Окреслили роль керівників районів у здійсненні медичної реформи, а також наголосили на дотриманні антикорупційного законодавства в адміністраціях.

«Для тих, хто не працював у сфері державного управління це суттєво змінює розуміння діяльності профільних структурних підрозділів. Розповідали сьогодні на навчанні моменти для співпраці ОДА і РДА у напрямку співфінансування об’єктів соціальної сфери та медицини. І найголовніше – формування місцевих бюджетів. Тому, як на мене, найцікавіший був виступ директора департаменту фінансів Рівненської ОДА Лідії Аркадівни», – розповів голова Рівненської РДА Петро Левчук.

За словами голови Дубенської РДА Володимира Іщука, формат навчань дуже цікавий.

«Тандем ОДА-РДА дає можливість не лише почути інформацію з першоджерела, а й задати питання, які уже виникли в процесі роботи. Керівники надавали усю потрібну інформацію, розповідаючи про всі зміни в законодавстві, аби ми могли якісно втілювати реформи на місцях».

Підсумував семінар і вручив кожному керівнику району сертифікат про успішне підвищення кваліфікації голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.