СЬОГОДНІ: Середа, 20.01.2021, 22:51

«Слуги Павлюка»: рівненські нардепи Ковальчук та Аліксійчук працюють в інтересах скандального бізнесмена (+ФОТО,ВІДЕО)

Народні депутати України Олександр Ковальчук та Олександр Аліксійчук, що обрані на виборчих округах у Рівненській області, в парламенті відстоюють інтереси скандального чернівецького бізнесмена Іллі Павлюка.

Днями, учасники цієї неформальної депутатської групи зібрали у Києві на «таємну вечерю» у «Маріїнському залі» ресторану в готелі «Україна». «Слуги народу» зібралися аби зустрітися зі своїми «патронами» – Іллею Павлюком та екс-нардепом Сергієм Тригубенком.

Нагадаємо, що Ілля «курятник» Павлюк є так званим «смотрящим» на Чернівецькій, Чернігівській, Харківській та Львівській митницях. Завдяки своїм зв’язкам сформував у парламенті свою депутатську групу із депутатів-мажоритарників, куди й увійшли два рівненських народних обранці – Олександр Ковальчук та Олександр Аліксійчук, які теж були присутні на «таємній вечері».

У 2010-2012 роках коли Калетник очолював митну службу, Павлюк став одним із головних «рішал» на митниці. Працював із Юрієм Іванющенком (Юрієм Єнакієвським).

До слова, на «таємну вечерю» того дня, до Іллі Павлюка прийшло близько 30 народних депутатів від партії «Слуга народу». Вдумайтеся, у центрі Києва проходить показова зустріч: народні депутати приходять «на килим» до тіньових бізнесменів та «рішал» із сумнівною репутацією – Павлюка та Тригубенка.

Зустріч була присвячена стратегії по голосуванням у залі Верховної Ради за законопроекти, вигідні групі Павлюка-Тригубенка.

Показовим стало голосування, за законопроект про легалізацію грального бізнесу. Группа Павлюка синхронно підтримує потрібні законопроекти і провалює невигідні бізнесмену.

До слова, у грудні минулого року в президентській партії «Слуга народу» розпустили так звану групу бізнесмена Іллі Павлюка через підпільну роботу на олігарха Ріната Ахметова. До «розгону» був залучений і сам президент Володимир Зеленський.

«Рівненські новини» вже писали про те, що Олександр Аліксійчук часто голосує не в інтересах фракції «Слуга народу», до складу якої він входить. Як виявилося усі ті голосування, були в інтересах скандального бізнесмена та рішали.