СЬОГОДНІ: Середа, 25.05.2022, 6:26

В «Укрзалізниці» для Сергія Лещенка створюють спеціальний комітет

В «Укрзалізниці» для Сергія Лещенка створюють спеціальний комітет. У нього буде два ключових напрямки роботи – комплаенс (комплекс ініціатив, спрямований на попередження суперечать закону дій співробітників компанії і впровадження корпоративної бізнес-етики, заснованої на дотриманні букви закону) і антикорупція.

У наглядовій раді «Укрзалізниці» зазначили, що в своєму роді цей комітет буде першим серед українських державних підприємств. Це, звичайно, може бути і так, але призначення Лещенко, який сам ще недавно був фігурантом корупційного скандалу, це, вибачте, сюр.

Просто нагадаємо, що Сергій Лещенко за часів «роботи» в Раді придбав квартиру площею майже 192 кв. м в новобудові в центрі Києва за 7,55 млн грн. Тоді, незважаючи на пояснення про доходи дружини-діджея, вибухнув великий скандал. В дусі політика-антикорупціонера, який ніколи не займався бізнесом і до обрання в Раду працював журналістом, міг собі дозволити таке елітне житло.

Чітких відповідей українське суспільство так тоді і не отримало, а Лещенко отримав нову квартиру, державну посаду з зарплатою з п’ятьма нулями, і, судячи з усього, нові горизонти.