СЬОГОДНІ: Середа, 25.05.2022, 6:54

У 43 навчальних закладах Рівненщини призупинене навчання через грип та ГРВІ

У Рівненській області епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ не перевищено. Він складає 808 випадків на 100 тис. населення.

Проте є райони, де захворюваність перевищує встановлені норми, зокрема: у Радивилівському районі – 1444 випадки на 100 тис. населення, у Зарічненському – 1223, на Дубенщині та у Вараші – 900 на 100 тис. населення відповідно. Тут введені заходи, передбачені на період епідемії. На межі епідпорогу – Костопільський, Корецький, Острозький райони.

Про це під час пресбрифінгу повідомила директор обласного центру громадського здоров’я Олена Гандзюк.

І додала, що станом на четвертий тиждень січня хворих на грип та гострі респіраторні захворювання в області зафіксовано 7922 особи, з них 70,6% – діти.

На жаль, 23 січня цього року зареєстровано летальний випадок від грипу в області. В Україні зафіксовано 5 летальних випадків. У п’яти випадках хворі не були щеплені від грипу та пізно звернулися за медичною допомогою.

Медпрацівники закликають жителів Рівненщини не займатися самолікуванням та вчасно звертатися за допомогою у разі захворювання, а також вакцинуватися.

За інформацією Рівненського обласного лабораторного центру, тимчасово призупинене навчання у 43 загальноосвітніх навчальних закладах області (31 у Костопільському, 3 – Радивилівському, 1 – Зарічненському, 1 – Корецькому, 4 – Володимирецькому районах, 3 – м. Острог) та у 2 дитячих дошкільних закладах (Корецький район). Такі заходи передбачені на період епідемії.