СЬОГОДНІ: Неділя, 29.05.2022, 8:02

На Рівненщині покроково визначили дії в інформаційній декаді з детінізації зайнятості

Семінар для інспекторів праці органів місцевого самоврядування відбувся в Управлінні Держпраці у Рівненській області. Тема заходу – узгодження спільних дій для успішного проведення інформаційної кампанії з детінізації зайнятості.

Донести інформацію до максимальної кількості роботодавців  та найманих працівників – це нині головне завдання  інспекторів, – наголосив начальник Управління Юрій Наконечний. Першочерговими визначено попереджувальні, консультативні заходи, які мають охопити кожного суб’єкта господарювання, що здійснює діяльність у сферах торгівлі, послуг, громадського харчування.

До 31 січня у Рівному та всіх районах  триватимуть різноманітні інформаційні заходи. Цю масштабну кампанію спільно проводять інспектори Управління Держпраці, органів місцевого самоврядування, представники держадміністрацій, Пенсійного фонду, Служби зайнятості та всіх організацій і служб, причетних до питань детінізації ринку зайнятості.

Під час роз’яснень і консультацій відбувається моніторинг легальності трудових відносин найманих працівників.  Важливо, що роботодавець, якого інспектори інформували про вимоги трудового законодавства, має можливість оперативно усунути порушення, легалізувати трудові відносини. Якщо ні – то його чекатиме інспекційне відвідування і суттєвий штраф.