СЬОГОДНІ: Субота, 04.07.2020, 4:38

У Рівному відбулось перше засідання інвестиційної ради області

Представники найбільших підприємств області разом з обласною владою обговорили можливості. Сьогодні в Рівненській обласній державній адміністрації пройшло перше засідання інвестиційної ради Рівненської області.

До слова, Інвестиційна рада – це консультативно-дорадчий орган.

Аби бізнес розумів пріоритети влади, заступник голови ОДА Сергій Гемберг розповів присутнім про Стратегію розвитку області до 2027 року.

Головна мета – створити на Рівненщині технократичний хаб Західної України. Найголовніші магніти, які повинні привабити інвестора : розбудова інфраструктури, створення північно-західного регіонального центру онкології на базі протипухлинного центру, добудова універсальної арени на Макарова, розвиток туризму та технологічного хабу.

Тим часом, найбільше місцевих підприємців турбує брак людського ресурсу. Вирішенню проблеми трудової міграції може стати започаткована в ОДА програма «Лелеки», спрямована на повернення заробітчан додому.

Врешті, на засіданні ради вирішили збиратися раз у квартал, аби ділитися проблемами та знаходити потрібні рішення. Крім того, визначили, що кожне підприємство надасть відповідальну особу, яка напряму, в онлайн-режимі, комунікуватиме з департаментом економічного розвитку ОДА, аби прискорити розгляд питань і пропозицій.