СЬОГОДНІ: Середа, 25.05.2022, 7:57

32 особи з числа безробітних стали торік підприємцями за підтримки Рівненського міського центру зайнятості

У 2019 році 32 громадян з числа безробітних поповнили лави бізнесменів. Серед них є учасники ООС (АТО) та люди з інвалідністю.

Отримавши від фахівців служби зайнятості кваліфіковану інформаційно-консультаційну підтримку, пройшовши професійне навчання за напрямом «Підприємець – початківець» у Рівненському  центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, відвідавши тематичні семінари: «Як розпочати власний бізнес?», «Від бізнес-ідеї – до власної справи» вони здійснили свої задуми та почали займатися улюбленими справами. А одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності від служби зайнятості стала фінансовою підтримкою.

З Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття майбутнім підприємцям було виплачено 819, 3 тис. грн.

Для ведення бізнесу колишні безробітні обирали різні види економічної діяльності. Здебільшого, 25%, колишні безробітні поринули у сферу оптової та роздрібної торгівлі, більше як 9% – організація харчування (відкриття мобільних кав’ярень та кафе для молоді), по 9% підприємців працюють у сфері переробної промисловості  та професійній, науковій і технічній діяльності, 12,5% реалізовують свої задуми в сфері транспорту, ще 22% надають інші послуги, це – оздоблювальні будівельні роботи, відкриття масажного кабінету, надання послуг з манікюру, весільне декорування, фото та відео зйомка тощо.

Є серед них і ті, хто працює у сфері освіти, фінансової та страхової діяльності, лісовому господарстві.