СЬОГОДНІ: Понеділок, 21.09.2020, 16:34

Я тепер Іванісову ці фейки на його кнурячу голову надіну – екс-нардеп Ігор Мосійчук

Народний депутат України 8-го скликання Ігор Мосійчук пообіцяв народному депутату України від партії «Слуга народу», а нині позафракційному Роману Іванісову, що обраний по 153-му виборчому окрузі на Рівненщині створити масу проблем через те, що нардеп назвав фейком опубліковану інформацію про його участь у груповому згвалтуванні.

«Звичайно народний депутат ґвалтівник Роман Іванісов не міг би знову після скандалу прийти працювати до парламенту без згоди на це фракції «Слуги Народу» до якої він раніше входив, без мовчазної згоди народних депутатів з інших фракцій парламенту і звичайно без особистого схвалення президента Зеленського який до цього публічно обіцяв позбавити ґвалтівника мандата!», – зазначив Ігор Мосійчук.

За його словами усі вони через політичну доцільність закрили очі на те, що у вищому законодавчому органі працює особа, яка відбувала покарання за зґвалтування і приховала це від виборців, збрехавши навіть за нібито отриману в той час вищу освіту.

«Іванісов назвав фейком опубліковану мною його тюремну особисту картку, назвав фейком опубліковані Андрієм Портновим його вирок та Указ президента Кучми про його помилування правдивість яких мусив визнати навіть генпрокурор Рябошапка! Не знаю як хто а я тепер Іванісову ці фейки на його кнурячу голову надіну!», – пообіцяв екс-нардеп.

«Мовчать ті хто називає себе феміністками і по логіці мали б перші, щодня з трибуни вимагати складання ґвалтівником депутатського мандату захищаючи честь зґвалтованої Іванісовим жінки!

Мовчать ті хто називає себе традиціоналістами, консерваторами, створили міжфракційне депутатське об’єднання на захист традиційних сімейних цінностей в 300 депутатських штиків і так само мали б ногами гнати з сесійної зали Іванісова який зґвалтував чиюсь жінку та матір!

Мовчать, а я мовчати не буду і після цього відео заганятиму Іванісова як того кнура до чого закликаю всіх притомних народних депутатів, журналістів, громадян! Мусимо захистити честь зґвалтованої української жінки, честь українського парламента та кожної українки змусивши Іванісова скласти депутатський мандат!», – підкреслив Мосійчук.