СЬОГОДНІ: Понеділок, 21.09.2020, 15:51

В міськраді Вараша відбувся ряд обшуків

14 січня в рамках кримінального провадження за ухвалою суду у Вараській міській раді було проведено ряд обшуків, – повідомляє видання Вараш.інфо.

Правоохоронці працювали у кабінетах міського голови Сергія Анощенка та начальника управління містобубування, архітектури та капітального будівництва, Сергія Бедика.

З власних джерел, журналістам вдалося дізнатися, що провадження розпочате за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами.

Того дня провели ряд слідчих дій, окрім владних кабінетів, було проведено обшуки у помешканнях і гаражах осіб причетних до злочину.

Правоохоронці вилучили всі потрібні документи та немаленьку суму грошових коштів, походження яких будуть встановлювати під час досудового розслідування.

Також у кримінальному провадженні фігурує керівництво «ЖБК Енергетик» (новобудова №43 по м-н. Вараш).

Журналістам вдалося знайти інформацію про те, що згідно договору про пайову участь у розвитку інфраструктури м.Кузнецовськ від 05.12.2016 року №07-2016 для ЖБК Енергетик було зменшено розмір пайової участі у розвитку інфраструктури міста на суму проведених робіт з благоустрою території поза межами виділеної земельної ділянки, внаслідок чого спеціальним фондом бюджету міста недоотримано доходів в сумі 1644,19 тисяч гривень. Якщо простішими словами, то бюджет міста, через «домовленості» певних посадових осіб, не отримав понад півтора мільйона гривень, тобто Вараш поніс збитки.

Про це міського голову повідомляло Управління Західного офісу Держаудитслужби. Вони неодноразово нагадували, що пайову участь було зменшено безпідставно і ситуацію потрібно виправити тільки чомусь Сергій Анощенко це проігнорував.

Досудове розслідування у кримінальному провадження здійснює Головне слідче управління національної поліції, то ж вони і встановлять хто, коли та за скільки домовлявся.