СЬОГОДНІ: Четвер, 26.05.2022, 11:07

За грудень жителі Рівненщини отримають перераховані платіжки за тепло

Теплопостачальні підприємства Рівненщини здійснюють перерахунки за тепло. За попередніми даними, платіжки за грудень 2019 року будуть нижчими від 12 до 20 %.

«Станом на сьогодні перерахунки, в частині вартості природнього газу, в платіжках за грудень 2019 року за централізоване опалення та гаряче водопостачання, теплопостачальними підприємства області проведено. Процент зменшення нарахувань в платіжках за вказані послуги становить від 12 до 20,3 %, залежно від теплопостачального підприємства та затверджених тарифів. Сума перерахунку для споживача враховується як оплата майбутніх послуг», – зазначила заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Уряд прийняв постанову, яка передбачає перерахунок плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни на природний газ. Відповідні зміни будуть відображати щомісяця у платіжних документах споживачів, надісланих у місяці, що настає за розрахунковим періодом.

За результатами проведених перерахунків, теплопостачальними підприємствами області прийняті рішення про зменшення суми у платіжках для споживачів, яких обслуговують, зокрема:

«Рівнетеплоенерго» та «Здолбунівкомуненергія» – понад 20 %;

«Дубнокомуненергія», «Костопількомуненергія» та «Березнекомуненергія» – близько на 17 %;

«Рівнерайкомуненергія», Острозьке КП «Теплоенергія», ПрАТ «Еско Рівне» – близько на 12 %.

Відповідні рішення про перерахунок плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, постачання гарячої води оприлюднені на офіційних вебсайтах органів місцевого самоврядування.

Загалом сума у платіжці знизиться від 50 до 1400 грн в залежності від площі квартири.