СЬОГОДНІ: Середа, 08.07.2020, 4:25

Треба потихеньку починати заходи щодо змиву в сортир – нардеп Дубінський про рівненського «антикорупціонера» Шабуніна

«Антикорупціонер», рівнянин Віталій Шабунін розікрав мільйони на реформі Генпрокуратури. З таким звинуваченням у своєму телеграмі виступив народний депутат України від партії «Слуга народу» Олександр Дубінський.

«Прочитав інтерв’ю розкрадача коштів на реформу генпрокуратури Шабуніна – спільника внесеного до реєстру корупціонерів Ситника (директор НАБУ – від ред.). Спільник і захисник корупціонера чогось згадує моє прізвище, коли говорить про переобрання Холодницького або когось замість нього на посаду глави САП.  Друг корупціонера, який розікрав мільйони доларів на реформу прокуратури, переживає, що якимось чином Дубинський і Бужанський допоможуть переобрати Холодницького», – каже нардеп.

Далі Дубінський запитує чи спільнику корупціонера і злодієві Шабуніну хотілося б ще одного корупціонера Ситника або ще одного імпотента Рябошапку (керівник ГПУ – від ред.)?

«Ми загралися трохи з цими загидженими по вуха «активістами». Треба потихеньку починати заходи щодо змиву в сортир», – зазначає народний обранець.