СЬОГОДНІ: Середа, 08.07.2020, 4:07

Рівненський нардеп від «Слуги народу» звинувачує поліцейських у свавіллі (+ВІДЕО)

Народний депутат України від партії «Слуга народу», рівнянин Олександр Салійчук звинувачує правоохоронців у свавіллі та несправедливості.

Зокрема, нардеп розповідає, що прямуючи з родиною Львівською об’їзною, він став свідком того, як певний поліцейський екіпаж, увімкнувши «маячки», наздоганяв одразу кілька авто, які згодом змусили зупинитись, при цьому створюючи на дорозі досить небезпечну аварійну ситуацію щодо решти учасників дорожнього руху.

«Найцікавіше, що пояснити причини зупинки одразу кількох транспортних засобів полісмени так і не змогли. Ну от не було у них об’єктивних причин! Жодних! Окрім того, поводили себе досить неповажливо, щоб не сказати більше», – зазначає Олександр Салійчук.

У результаті, каже депутат, створення небезпечної ситуації на дорозі внаслідок «погоні», втрачений час водіїв та пасажирів зупинених авто і жодного складеного протоколу про порушення.

«Жодного! Що це? Виконання післяноворічного плану?», – запитує Салійчук.

Народний обранець запевняє, що звертатиметься до начальника управління патрульної поліції Львівської області та до очільника Міністерства внутрішніх справ України Арсена Авакова, з проханням надати об’єктивну оцінку діям їхніх підлеглих.

«Можливо, варто знову відправити їх на навчання, адже з усього помітно, що вони призабули основні положення про свободу і гідність громадян цивілізованої держави та власні посадові інструкції», – каже депутат.

У свою чергу, поліцейські запевняють, що діяли в межах чинного законодавства і присоромили депутата за те, що той намагався використати свій статус народного обранця аби отримати певні привілегії при вирішенні адміністративної справи.