СЬОГОДНІ: Понеділок, 01.06.2020, 4:37

Україна зобов’язалася «процесуально очистити» виданих бойовикам підозрюваних у вчиненні злочинів

На фото: один із проросійських сепаратистів причетних до трагічних подій у Одесі 2 травня 2014 року

Обмін утримуваними особами, який у неділю, 29 грудня, провели Україна і бойовики так званих «Л/ДНР», став новим кроком у виконанні комплексу мінських угод, заявив журналістам повноважний представник Росії на переговорах із врегулювання конфлікту на Донбасі Борис Гризлов.

Про це пише Захід.нет.

«Сьогоднішня подія – це крок до подальшої реалізації всього комплексу гуманітарних і політичних заходів, які зафіксовані в мінських домовленостях. Сподіваємося, що тепер Київ зможе перейти до реалізації своїх політичних зобов’язань за погодженням в контактній групі всіх правових аспектів особливого статусу Донбасу , в тому числі із закріплення цього статусу в Конституції», – сказав Гризлов, якого процитувала російська державна інформагенція ТАСС.

Він також заявив, що Київ взяв на себе зобов’язання не переслідувати осіб, які звільняються.

«Наголошу, що в рамках цієї угоди сторони внутрішньоукраїнського конфлікту зобов’язалися завершити процедури помилування і не відновлювати переслідування осіб, які звільняються. Київ гарантував «процесуальне очищення» для тих з них, кому ще не винесено вирок суду», – додав представник Росії у Тристоронній контактній групі з урегулювання конфлікту на Донбасі Борис Гризлов.