СЬОГОДНІ: Неділя, 29.11.2020, 0:57

«Тайна вечеря»: як керівник Офісу президента Богдан непублічно зустрічався з олігархом Коломойським (+ВІДЕО)

Андрія Богдана пов’язує з Ігорем Коломойським не один рік співпраці: коли олігарх очолював Дніпропетровщину, нинішній голова Офісу Володимира Зеленського був його радником, потім захищав під час резонансного судового процесу його близького соратника Геннадія Корбана. А ще навесні 2019-го Коломойським називав Богдана своїм «особистим адвокатом».

Та вже за місяць, наприкінці травня Богдан очолив Адміністрацію новообраного президента Зеленського, припинив адвокатську ліцензію і написав у своєму Facebook, що більше не є «юристом чи адвокатом Коломойського».

Водночас, складно було уявити, що перебуваючи тепер на такій посаді, Андрій Богдан зможе розірвати зв’язки з одним із найбагатших та найвпливовіших бізнесменів країни.

Та відтоді керівник ОП усіляко намагався дистанціюватися від фігури Коломойського, принаймні публічно: переконував журналістів, що не має тем для комунікації з олігархами, і відзначав, що вони з Коломойським мають «різні погляди на різні події».

Це вперше, коли вдалося зафіксувати таємну зустріч Андрія Богдана та Ігоря Коломойського. Пізно ввечері 25 грудня «Схеми» зафільмували, як керівник ОП та впливовий олігарх разом із соратниками та бізнес-партнерами бачились в ресторані п’ятизіркового готелю в самому центрі Києва.