СЬОГОДНІ: Четвер, 13.08.2020, 6:03

Служба судової охорони Рівненщини поповнилася тридцятьма контролерами підрозділу охорони

Тридцять співробітників, які напередодні закінчили первинне професійне навчання у Вінницькому вищому професійному училищі поліції охорони сьогодні, 26 грудня склали Присягу вірності українському народові.

На заході були присутні керівники, співробітники і працівники Територіального управління та рідні, які прийшли привітати молодих службовців та побажати для них добрих починань.

Після урочистого складання Присяги, начальник Територіального управління Віктор Мороз потиснув руку кожному із новоприбулих контролерів та закликав їх максимально використовувати свій потенціал: “Світ не стоїть на місці, усе змінюється і рухається вперед, тому я хочу, щоб ви розкривали себе і свої здібності. Якщо у вас виникатимуть труднощі, чи пропозиції щодо покращення ефективності служби мої двері завжди відчиненні для вас. Ви можете розраховувати на підтримку керівництва, – підкреслив полковник Служби судової охорони Віктор Мороз.

Заступник начальника зі служби полковник Андрій Семків побажав кожному нести службу з гідністю, підтримувати один одного та завжди повертатися додому живими і здоровими.