СЬОГОДНІ: Субота, 15.08.2020, 6:56

На Рівненщині презентували ініціативу реабілітації ветеранів подорожами

«Bus of Heroes» – це ініціатива, яка має на меті реабілітацію воїнів-інвалідів шляхом подорожей. Така ідея належить  ветерану АТО із Житомирщини Олександру Швецову, який реалізує цей проект уже третій рік.

Сьогодні він разом з партнерами проекту зустрівся із першим заступником голови ОДА Сергієм Подоліним та керівником ради ветеранів області Сергієм Кальмуком.

«Сьогодні ділимось власним досвідом і розповідаємо про таку ініціативу, аби шукати можливості для впровадження такого ж проекту і у вашій області. Проект «Bus of Heroes» нині є досить масштабним, а починалось усе із звичайного посту в соціальній мережі. Написав, що маю бус і мрію організувати подорож для військових. Попросив відгукнутися небайдужих людей, які могли б оплатити вартість готелів по дорозі в Люрд і дати кошти на паливо», – розповів Олександр Швецов.

До такого психологічно-реабілітаційного проекту долучилось вже понад 200 військових Житомирщини. Вони відвідали Боснію, Хорватію, Португалію, Францію та Єгипет. А для дітей загиблих організували подорож у Діснейленд.

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін зазначив, що така ініціатива є хорошим способом реабілітації учасників бойових дій АТО/ООС:

«Щиро вдячний хлопцям із Житомирщини, які роблять такі потужні справи. Разом з департаментом соціального захисту будемо шукати можливості для реалізації такої ініціативи на теренах Рівненщини, аби наші військові теж змогли реабілітуватися шляхом подорожей».