СЬОГОДНІ: Середа, 23.09.2020, 0:07

Чотири нардепи із Рівненщини проголосували за легалізацію грального бізнесу

Сьогодні, 19 грудня Верховна Рада відмовилася підтримати у першому читанні законопроект про легалізацію грального бізнесу в Україні.

За законопроект №2285 проголосували 213 депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів.

До слова, на підтримку легалізації ігрових залів та казино голосували четверо представників Рівненщини від партії «Слуга народу»: Дмитро Соломчук, Олександр Салійчук, Олександр Ковальчук та кнопкодав Сергій Литвиненко.

Що прикметно, утримався при голосуванні за даний законопроект народний обранець від партії «Слуга народу», що обраний по 154-му виборчому окрузі Олександр Аліксійчук.

Вже традиційно відсутній у сесійній залі під час голосування нардеп від 153-го округу Роман Іванісов, який після скандалу із груповим згвалтуванням перестав відвідувати засідання парламенту.

Проти легалізації азартних ігор голосували: нардеп від північних районів області, член депутатської групи «За майбутнє» Віктор М’ялик та депутатки від партій «Європейська Солідарність» Яна Зінкевич і «Голос» Соломія Бобровська.

Після провального голосування, спікер парламенту Дмитро Разумков вніс пропозицію спрямувати законопроект до профільного комітету для підготовки до повторного першого читання, яку підтримали 243 депутати за необхідного мінімуму в 226 голосів.