СЬОГОДНІ: Середа, 29.06.2022, 9:18

У Рівному відбудеться благодійний турнір з міні-футболу

фото ілюстративне

22 грудня відбудеться десятий благодійний турнір з міні-футболу, який організовують ГО “Айболіт та ЙОГО Друзі” спільно з благодійним Фондом “Скарбниця Надії”.

В турнірі беруть участь 9 команд, які складаються з представників молоді різних конфесій, а також благодійників, представників ПЛАСТу, нацгвардійців, працівників виправної колонії, лікарняних клоунів.

Мета турніру – збір коштів для молодої жінки Аліни Полицяк.
Аліна має четверо дітей і в неї рецидив онкологічної хвороби. Благодійний фонд “Скарбниця Надії” допомагав Аліні купувати хіміотерапію в 2014 році і зараз, коли хвороба повернулась, ми намагаємось їй допомогти. Жінка зараз проходить другий блок протирецидивної хіміотерапії, почуває себе не дуже добре.
Нам потрібно зібрати кошти на два флакони хіміотерапії Фазлодекс (23 тисячі гривень).

Цей турнір волонтери приурочили до дня святого Миколая. Святий Миколай в своєму земному житті, завжди допомагав знедоленим. Він був щирим другом Божим, тому і з любов’ю творив справи милосердя. Ми закликаємо і вас, дорогі друзі, також бути милосердними. Давайте всі разом допоможемо молодій жінці, яка потрапила в таку страшну біду.

Запрошуємо вас відвідати турнір, який буде проходити в спортзалі ЗОШ №26 м.Рівне (проїзд 53 або 67 маршруткою). В залі будуть стояти скриньки для пожертв для Аліни.
Якщо у вас немає можливості відвідати цей благодійний захід, то Ви можете перерахувати кошти на рахунок благодійного фонду “Скарбниця надії”

https://www.liqpay.ua/uk/checkout/card/i46559907629

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – Добровільна пожертва