СЬОГОДНІ: Середа, 29.06.2022, 9:50

Рівненські волонтери звітували про «Щедрий вівторок»

“Щедрий вівторок” був проведений з метою більш ефективного збору коштів для хворих дітей Рівненщини.

На захід завітали працівники сервісного центру МВС, поліції та чимало небайдужих рівнян та гостей міста. Захід набрав великих маштабів і серед школярів. Діти з власної ініціативи зібрали кошти, щоб допомогти хворій дівчинці.

Більш детально про підсумки “Щедрого вівторку” опублікували в благодійному фонді “Скарбниця Надії”, який і став ініціатором заходу.

“Ми безмежно раді були бачити наших дівчаток-переможців Олю Бородіну, Юлю Нагорну та Світлана Хомич. Ці дівчата просто дивовижні! Подолавши рак вони випромінюють радість та оптимізм. Оля Бородіна є нашим волонтером, вона приїжджає аж з Зорі щоб проводити творчі заняття з дітьми в онкогематології, Юля Нагорна повернулась до навчання в медичному коледжі, а Світлана Хомич завершує навчання в ВУЗі і мріє знайти роботу вихователя в садочку в Рівному”, – розповідає голова благодійного фонду.

Всього за період з 1 по 8 грудня завдяки багатьом жертводавцям було зібрано 62 тисячі гривень, частину з яких вже використано на ліки для Лепуги Інни, Мельникович Ані, Пасічник Юлі, а також на оплату МРТ для Пантюх Марти.