СЬОГОДНІ: Четвер, 04.06.2020, 9:00

На Рівненщині відкрили 25-тий інклюзивний центр (+ФОТО)

Новостворений Інклюзивно-ресурсний центр розташували на території Демидівського ліцею. Його послугами користується уже понад 20 дітей з особливими освітніми потребами. Бажаючих значно більше.

Фахівці закладу безкоштовно проводитимуть корекційні заняття, надаватимуть консультації батькам та складатимуть індивідуальний план розвитку дитини.

Начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Григорій Таргонський наголосив на важливості діяльності таких закладів. Зазначив, що в області це уже 25-тий інклюзивний центр.

У відкритті інклюзивно-ресурсного центру взяли участь начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Григорій Таргонський, голова Демидівської селищної ради ОТГ Віктор Іщук, начальник управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради Олена Грицюта, директор Демидівського ліцею Олександр Вальчун, депутат Демидівської селищної ради ОТГ, директор Хрінницького ліцею Валерій Горайчук , діти з особливими освітніми потребами та їх батьки, працівники установи.

Концертну програму для гостей, вихованців закладу та їхніх батьків підготували учні та вчителі ліцею. Також усім дітям вручено солодкі подарунки.