СЬОГОДНІ: Вівторок, 04.08.2020, 4:56

За день на річці Путилівка викрито вісім порушників правил рибальства, – Рівненський рибоохоронний патруль

13 грудня 2019 року державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля здійснили черговий рибоохоронний рейд. Захід проведено на території сіл Жобрин та Мочулки Рівненського районів Рівненської області.

На р. Путилівка, поблизу с. Жобрин Рівненського району рейдовою групою зафіксовано три грубих порушення правил рибальства. Так, близько 12 години викрито місцевого жителя, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів колючим забороненим знаряддям лову. Драчем порушник виловив 2 екз. карпа та 1 екз. карася сріблястого. Оскільки водні біоресурси перебували у живому стані, рибпатрульні здійснили їх випуск у природне середовище.

Близько 16 години рибпатрульні неподалік санаторію «Червона калина» викрили двох громадян, які здійснювали вилов риби забороненим знаряддям лову виготовленого з сітко-снасневого матеріалу – «парашутом». У даному випадку порушники не встигли завдати збитків рибному господарству.

На осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлені до районного суду Рівненської області для притягнення порушників до відповідальності. Заборонені знаряддя лову вилучені.

Того самого дня під час проведення рибоохороного огляду на березі р. Путилівка, поблизу с. Мочулки та с. Жобрин було задокументовано ще п’ять порушень правил рибальства. Троє громадян мали намір здійснити вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову – «павуком» та «драчем». Також, патрульні викрили двох чоловіків, які проводили миття власного автомобіля в прибережній зоні.

Внаслідок вчинення дій чоловіки порушили ст. 63 ЗУ «Про тваринний світ» та п. 3.14 Правил любительського і спортивного рибальства. На осіб було оформлено протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.