СЬОГОДНІ: Четвер, 30.06.2022, 17:20

Скільки коштуватимуть рівнянам новорічні декорації та ялинка

В Україні стартувала кампанія з продажу ялинок на Новий рік 2020. Спершу новорічні красуні реалізовували оптовикам, але вже з 14 грудня у всіх містах країни мали відкритися ялинкові базари і ярмарки.

Журналісти “Рівненських новин” завітали на ринок, щоб дізнатися ціни. Скільки коштуватимуть ялинки в 2019 році — лісники вже озвучили ціни в Києві та по регіонах.

На наше здивування, в звичних місцях реалізації живих ялинок, ми нічого не знайшли. Продавці різдвяних прикрас повідомили, що продаж ялинок розпочнеться з завтрашнього дня, 17 грудня 2019 року.

Натомість ми з’ясували ціни на штучні красуні, які зможуть прикрашати оселі рівнян чи не один рік.

Ось такі ялинки вартуватимуть від 700 до 1800 грн.. Вартість залежить від розміру та висоти ялинки.

В кожного з продавців наші журналісти запитували про документи, які підтверджують якість продукції.

Важливо: не бійтеся просити в продавця показати Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, який дасть гарантію, що ялинка виготовлена у відповідності із ДСТУ 1724-92.

Дана експертиза допомагає виробнику та покупцю  дізнатися про вміст формальдегіду. Це речовина, яка викидається у повітря. Його незначна кількість не становить небезпеки для оточення, живих істот та людей.

На щастя уся продукція, яку реалізують на продуктовому ринку у Рівному, має відповідні документи.

 

А що з приводу інших декорацій для новорічного свята? Нині шаленої популярності в Україні набирають різдвяні віночки, тож ми дізналися ціни.

На наше здивування, журналісти “Рівненських новин” знайшли лише трьох продавців, у яких можна придбати цих красенів.

Ціни залежать від розміру, матеріалів та кількості прикрас. Якщо ви маєте намір придбати віночок з справжніми апельсинами, горіхами та корицею, в гаманці варто приготувати 500 грн.. Більш простий варіант віночку виконаного з простих іграшок та зелені вартуватиме 200 грн.

Найбільш прості та дешеві варіанти обійдуться рівнянам 150 грн.

Щоправда йдучи за такою покупкою потрібно бути готовим до незвичного товарного сусідства.

Звичні та найбільш популярні декорації – гірлянди (дощики) вартують від 4 до 15 грн. за штуку.

Вартість ялинок на Новий рік 2020 у Києві:
– стандартна ялинка або сосна до 2 метрів — близько 500 гривень
– високі ялинки і сосни категорії люкс — близько 1500  гривень
– ялинки на підставках, зібрані з гілок — від 200 гривень

В інших містах України ціни на ялинки в 2019 році будуть нижчими. Набори з декількох гілок будуть по 65-75 гривень, сосни і ялинки 1,5-2 метра — 145-200 гривень.

Слід зазначити, що популярна в останні роки послуга з оренди ялинки. В середньому вона обходиться до 500 грн на період новорічних свят. Крім того, зараз підприємці пропонують в оренду штучні соснові гілки — ціна оренди однієї від 17 грн.