СЬОГОДНІ: Понеділок, 03.08.2020, 14:38

На «Різдвяний бал-2019» до Рівного приїдуть судді із Франції, Греції, Італії, Румунії та Молдови

Напередодні Різдва у міському палаці культури в Рівному протягом двох днів проходитиме Міжнародний фестиваль зі спортивно-бальних танців. Організовує бал GRAND Ukrainian TOUR, ціль якої  – об’єднання всіх спортсменів України.

Танцюристи змагатимуться у форматі високої конкуренції, доброзичливості та відкритості за правилами UDSC – WDC.

Різдвяний бал відбудеться 21-22 грудня. У програмі – показові виступи бронзових призерів Чемпіонату Європи з латиноамериканського шоу. Проходитиме бал під патронатом міського голови Володимира Хомка.

“Різдвяний бал” відбуватиметься вже шістнадцятий рік поспіль. За словами організатора заходу Романа Гриценюка фестиваль із спортивних танців за ці роки набув величезних масштабів.

Минулого року понад 1400 пар  з усієї України змагалися за  перемогу у різних вікових категоріях. Цього року очікуємо не менше учасників. – розповідає організатор заходу Роман Гриценюк. – Змагання триватимуть упродовж двох днів. Традиційно перший день у нас – це виступи професійних танцівників та офіційна частина, другий день – виступи наших діток. Також очікуємо на приїзд 5 суддів з різних країн: Франції, Греції, Італії, Румунії та Молдови.