СЬОГОДНІ: Понеділок, 30.11.2020, 3:20

Хто із рівненських нардепів не підтримав продовження особливого статусу для Донбасу

Сьогодні, 12 грудня, Верховна Рада на ранковому засіданні прийняла Закон щодо особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей (проект № 2569).

Відповідне рішення підтримали 320 народних обранців.

До слова, більшість народних обранців від Рівненщини підтримали даний Закон.

Зокрема, зелені кнопочки «ЗА» при голосуванні натиснули чотири представники від партії «Слуга народу» Дмитро Соломчук, кнопкодав Сергій Литвиненко, Олександр Салійчук та Олександр Ковальчук. Відсутнім під час засіданні був ще один рівненський «Слуга народу» Олександр Аліксійчук.

Також підтримали особливий статус для Донбасу нардеп від північних районів області, член депутатської групи «За майбутнє» Віктор М’ялик та депутатка від партії «Європейська Солідарність» Яна Зінкевич.

Категорично проти була депутатка від партії «Голос» Соломія Бобровська, а позафракційного нардепа Романа Іванісова вже традиційно не було на засіданні.

Законопроектом продовжується на 1 рік можливість тимчасового запровадження особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, встановленого ст. 1 Закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».