СЬОГОДНІ: Середа, 29.06.2022, 8:51

Поради для рівнян: що необхідно дарувати на Миколая дітям з сиротинців та лікарень

Щороку напередодні Дня Святого Миколая чимало рівнян з добрими намірами збирають кошти, щоб привезти для хворих діток смачні гостинці.

Волонтери благодійного фонду “Скарбниця Нідії” розповіли рівнянам як правильно необхідно обирати подарунки для дітей з сиротинців та лікарень.

“Ми тиждень спілкувались з однією дівчиною, вона обіцяла купити ліки Зарсіо для дітей в онкогематологію на суму близько 50 тисяч гривень. Ці ліки закінчуються в аптеках, ми просили потримати їх в резерві. Коли дівчина побачила що треба буде купувати ліки в трьох аптеках, вона написала мені на вайбер що це дуже проблемно і вона краще купить діточкам іграшки на Миколайчика. Як пояснити людині що коли в дитини лейкоцити 0,5 та навіть і 1,5 жодна іграшка в світі не принесе їй радості? Друзі. Прошу. Почуйте”, – закликають на своїй фейсбук-сторінці волонтери.

Почався “місячник добра для діток”.  Вже купа дзвінків до клоунів з проханням організувати свято з подарунками на Миколая.
Лікарні та сиротинці будуть завалені подарунками, цукерками і мандаринами. Мандарини в онковідділенні – це ж круто! Правда? А те, що діти потім будуть сидіти на горщику по 10 разів на день так то ж від хіміотерапії. А цукерки для дітей з діабетом це ще крутіше.

“Про те, наскільки шкідливі подарунки для дітей в сиротинцях, я навіть писати не хочу. Є купа статей на цю тему.
Я вас прошу. Не несіть цукерки в лікарні. Купіть на ті гроші щось корисне. В нас величезний список недорогих речей, які треба в підопічних відділеннях від постільної білизни до підгузників стареньким людям. Напишіть нам і ми розповімо що краще купити. Не викладаємо список в інтернет щоб люди одночасно не купили одне й те саме. Крім того треба оплатити ліки для двох дорослих дівчат на хіміотерапії”, – розповідає голова благодійного фонду.

Іванка Щетиніна (вориконазол на суму 16 тисяч гривень) та Юля Пасічник (атенатив на суму 26 тисяч гривень). Ще ми плануємо привітати мам в онкогематологї і подарувати їм сухофрукти. Хто має має бажання долучатися? Ви можете привезти сухофрукти  на офіс вул Данила Галицького 19 офіс 519.

Зі всіма запитаннями щодо вітань від святого Миколая звертайтесь до нашої Ira Borovska 063 800 07 26.

https://www.liqpay.ua/uk/checkout/card/i46559907629

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)