СЬОГОДНІ: Субота, 11.07.2020, 20:34

Директора рівненської «атомки» Павла Павлишина призначили тимчасовим керівником «Енергоатому»

Сьогодні, 4 грудня під час засідання Кабміну було прийнято рішення призначити директора Рівненської АЕС Павла Павлишина тимчасовим керівником «Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом».

Нагадаємо, 27 листопада уряд звільнив президента «Енергоатому» Юрія Недашковського.

Довідково. Павлишин Павло Яремович народився 8 квітня 1967 року у смт Орєшноє Манського району Красноярського краю, Росія.

По завершенні служби в Збройних Силах і навчання в Одеському політехнічному інституті за спеціальністю «Атомні електростанції та установки», у березні 1992 року прийнятий на роботу оператором реакторного відділення реакторного цеху №2 Рівненської АЕС.

Працював інженером з експлуатації реакторного устаткування реакторного цеху №2, провідним інженером з керування реактором РЦ №2.

З 1998 року – на керівних посадах: начальник зміни РЦ №2, заступник начальника навчально-тренувального центру (НТЦ), начальник НТЦ, заступник головного інженера з експлуатації блоків 3, 4 ВП «Рівненська АЕС», заступник головного інженера з підготовки персоналу – начальник НТЦ.

Наказом президента ДП НАЕК “Енергоатом” від 11 червня 2012 р. №301-К призначений на посаду генерального директора ВП «Рівненська АЕС».

Одружений, має двох синів.