СЬОГОДНІ: П’ятниця, 01.07.2022, 19:51

Вараш хоче бути окремим районним центром на Рівненщині

29 листопада 2019 року, під час 37 сесії Вараської міської ради, депутати підтримали звернення до голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, Асоціації міст України та народного депутата України Віктора М’ялика щодо сприяння в питанні створення одиниці адміністративно-територіального устрою субрегіонального (районного) рівня у складі громад Вараської ОТГ та Володимирецького району з адміністративним центром у місті Вараш.

«Зараз у Рівненській області активно обговорюється питання моделювання системи адміністративно-територіального устрою субрегіонального (районного) рівня. Модель уряду передбачає утворення на Рівненщині трьох районів: Рівненського, Дубенського та Сарненського.

Оскільки при цьому значна кількість населених пунктів буде надмірно віддаленою від адміністративного центру, це зумовлює необхідність перегляду пропонованих рішень.

Враховуючи те, що Сарненський округ найбільший за площею у Рівненській області та, відповідно, віддаленість населених пунктів значно перевищує нормативи зони доступності адміністративних центрів ОСР, пропонуємо сформувати додаткову одиницю адміністративно-територіального устрою районного рівня у складі громад Вараської ОТГ та Володимирецького району з адміністративним центром у місті Вараш», – йдеться у зверненні.

Дане звернення направлено на розгляд Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, Асоціації міст України та народного депутата України В.М’ялика.

Відповідь буде опубліковано на веб-сайті Вараської міської ради.