СЬОГОДНІ: Середа, 15.07.2020, 1:12

Для «Рівнегазу» встановили нові тарифи

НКРЕКП затвердив для АТ «Рівнегаз» новий тариф, який на 28 % менше собівартості доставки газу споживачам. Таке рішення держрегулятора призведе до того, що в 2020 році збитки АТ «Рівнегаз» складуть 124,6 млн грн.

НКРЕКП встановив для АТ «Рівнегаз» тариф на доставку газу на рівні 1,02 коп за 1 куб.м, в той час як фактична собівартість робіт з доставки газу становить 1,41 грн за куб.м.

АТ «Рівегаз» наполягає на необхідності встановлення тарифу на доставку газу на економічно обґрунтованому рівні. Адже новий тариф не забезпечує належне фінансування робіт та матеріалів, необхідних для безпечного та стабильного газозабезпечення. Він приведе до того, що в 2020 році збитки АТ «Рівнегаз» складуть 124,6 млн грн.

Разом з тим, символічна зміна тарифу на доставку газу не дає можливості підняти зарплати працівникам АТ «Рівнегаз» хоча б до рівня, середнього для промисловості. Через це в компанії продовжиться відтік кадрів, який вже перевищує 12,1 % на рік.

Новий тариф, який вступає в дію з 1 січня 2020 року, майже не відчутний для клієнтів АТ «Рівнегаз». Він дасть змогу споживачам сплачувати рівномірну суму впродовж року.