СЬОГОДНІ: Субота, 25.06.2022, 7:13

Що відомо про загиблого на Донбасі військового із Рівненщини Олексія Капустяна? (+ФОТО)

Олексій Капустян загинув унаслідок ворожого обстрілу 29 листопада на Донеччині. Йому було 26 років. Він із села Кринички Гощанського району Рівненської області. На війні – з 2014 року. У захисника залишилися мати і маленька донька.

«Він був хоробрий вояк, який володів різними видами зброї, був обережним, відповідальним, прекрасно усвідомлював ризик і грамотно діяв на передовій. Коли 24-у бригаду ЗС України вивели на ротацію, Олексій перейшов у 10-у гірсько-штурмову… Він не хотів залишати передову», — написав український журналіст Юрій Бутусов.

Ще цього літа Олексія Капустян воював під Мар’їнкою в лавах 24-ї механізованої бригади імені короля Данила, але, коли 24 омбр вивели на ротацію, перевівся до 8-го батальйону «десятки» – щоб залишатися на передовій.

29 листопада Олексій копав окопи на опорнику. Розпочався обстріл. Ворожий кулеметник прицільно бив по наших позиціях. Наш воїн піднявся до нашого кулемета й відкрив вогонь у відповідь. На жаль, в той момент пролунав постріл російського снайпера. Олексій Капустян отримав смертельне поранення.

Побратими полеглого бійця написали йому скорбні пости. Вони зазначили: «Олексій був справді висококваліфікованим воїном, інструктором, володів різними видами зброї. Понад усе любив Україну. Спочивай з миром, друже…»

Джерело: АрміяInform