СЬОГОДНІ: Субота, 15.08.2020, 2:32

БК «Рівне» знову переграли лучан і продовжили безпрограшну серію

Рівненські баскетболісти переграли гостей із Луцька всього на одне очко.

Старт матчу краще вдався гравцям «Старого Луцька». Активними в складі лучан були Тютюнник та Швагринський. Протягом 6-ти стартових хвилин Михайло Переверзій двічі брав тайм-аут, його команда поступалася 10 очок. Господарі озвалися «трьохою» Коров’якова – в  лучан вдалим дальнім кидком відповів Прозапас. Вміння влучати здалеку продемонстрував і Андрій Гуцалюк. Перша чверть завершилася за комфортної переваги лучан 17-26.

Початок другої чверті краще вдався підопічним Переверзія, які скоротили відставання до 5 очок, а згодом і зрівняли рахунок.  28-28 на табло трималося достатньо довго. Зрештою, Чиж вивів вперед рівнян. У лучан не клеїлась гра в атаці, не летіло і з лінії штрафних. На велику перерву суперники пішли за рахунку 41-35 на користь «білих».

Після великої перерви лучани заграли активніше і вийшли вперед. Тим не менш, низка гравців у двох командах перебували на фол-траблі і ризикували завершити гру достроково. Суперники часто фолили, але не завжди влучали з лінії. «Старий Луцьк» вирвався вперед на 7 очок, але господарі наблизилися впритул 54-56.

Четверта чверть видалася дуже напруженою. Баскетболісти обох команд часто помилялися в передачах, вистачало й «еарболів». «Старий Луцьк» володів перевагою у 6 очок за 2 хвилини до кінця четвертої чверті, але після дальнього Шепєлєва різниця скоротилася до 1 очка, а згодом вивів господарів у рахунку. За 5 секунд до кінця матчу Тютюнник продемонстрував дива холоднокровності влучивши 2 штрафних і вивівши вперед в рахунку лучан. Однак на перемогу все ж кидав Тимощук з лінії штрафних і не схибив: 70-69 на користь рівнян.

До слова, чоловіча команда БК «Рівне» залишається єдиною командою у вищій лізі Чемпіонату України, яка здобула перемоги у всіх зіграних матчах.