СЬОГОДНІ: Неділя, 19.09.2021, 9:02

Відтепер реєструвати сімейні ферми на Рівненщині набагато легше

Донині зареєструвати у ЦНАПі сімейне фермерське господарство без статусу юридичної особи було неможливо. Тому підприємці не могли користуватися фінансовою державною підтримкою у сфері АПК.

На це голові Рівненської ОДА Віталію Ковалю скаржилися ФОПи, які працюють в проекті «Сімейні молочні ферми». Тому очільник області обговорив цю проблему із Міністром розвитку економіки і сільського господарства України Тарасом Висоцьким. Окрім того, із відповідним листом облдержадміністрація звернулася до Мінюсту.

Міністерство юстиції України надало відповідні роз’яснення органам реєстрації на Рівненщині. Відтепер підприємці мають можливість зареєструвати фермерське господарство на основі договору про створення сімейного фермерського господарства шляхом відображення його в Єдиному державному реєстрі.

«Як результат, у Центрі надання адміністративних послуг у місті Рівному вже зареєструвалися дві сімейні молочні ферми без надання статусу юридичної особи. А це дає можливість брати участь у державних програмах підтримки сімейних фермерських господарств і розвиватися», – наголосив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.