СЬОГОДНІ: Понеділок, 18.10.2021, 22:59

Іванісов купив дипломи про вищу освіту – ЗМІ

Народний депутат України від партії «Слуга народу» Роман Іванісов, обраний по 153-му виборчому окрузі на Рівненщині не навчався в університетах, зазначених у своїй автобіографії. 

Про це сьогодні написали цілий ряд ЗМІ.

Зокрема, відомо, що у Запорізькому національному університеті та Бердянському університеті менеджменту та бізнесу не підтвердили, що студент Іванісов у них навчався і отримував вищу освіту.

«Повідомляємо, що Іванісов Роман Валерійович, 02.11.1978 р.н, серед студентів, які навчалися у нашому університеті і які отримували диплом про вищу освіту, не значиться», – йдеться у відповіді навчальних закладів.

Як розповіли нам джерела у оточенні самого нардепа, він неодноразово у тісному колі вихвалявся тим, що свої дипломи про вищу освіту купив.

Нагадаємо, у середині листопада цього року було оприлюднено інформацію про те, що обраний у 153-му округу на Рівненщині народний депутат від «Слуги народу» Роман Іванісов приховав від Центральної виборчої комісії, що 90-ті роки був засуджений і відсидів термін за групове зґвалтування дівчини.