СЬОГОДНІ: Субота, 15.08.2020, 1:31

Ситуацію із Іванісовим хочуть спустити «на гальмах», аби залишити його нардепом – джерело

Відразу декілька джерел «Рівненських новин» розповіли, що ситуацію із народним депутатом від партії «Слуга народа» Романом Іванісовим, обраним по 153-му виборчому окрузі на Рівненщині і який приховав свою судимість за групове згвалтування дівчини намагаються спустити «на гальмах».

Таким чином, у «Слузі народу» та в Офісі президента сподіваються обійтися лише виключенням Іванісова з фракції і партії, в той же час залишити його народним депутатом України. Із нього просто зроблять рядового статиста, який голосуватиме в унісон із пропрезидентською силою і триматиметься «на гачку» правоохоронцями.

Частково, це підтверджується і сьогоднішнім відеозверненням президента України Володимира Зеленського, який декілька днів тому особисто обіцяв примусити Іванісова скласти депутатський мандат, а вже сьогодні сором’язливо про це промовчав взагалі, обмежившись лише згадкою про виключення нардепа-гвалтівника із партії і фракції.

Наразі, за словами наших співрозмовників, зі сторони влади обрано тактику якомога максимального ігнорування ситуації із нардепом-гвалтівником сподіваючись, що суспільне обурення невдовзі спаде і на Іванісова не звертатимуть уваги взагал.

А поки, скандальному нардепу заборонили з’являтися на публіці взагалі, як і будь-що коментувати. До слова, сьогодні Іванісов вперше пропустив засідання антикорупційного комітету Верховної Ради членом якого він є.