СЬОГОДНІ: Субота, 15.08.2020, 1:32

Затриманим на Рівненщині кримінальним авторитетом із Грузії виявився «Тенго Гальський» (+ФОТО,ВІДЕО)

Поліцейські сьогодні вночі затримали на Рівненщині уродженця Абхазії Тенгіза Чарая, більш відомого в кримінальних колах як Тенго Пітерський (деякі називають його також Тенго Гальський за місцем народження – місту Галі).

До слова, авторитет знаходився на території нашої країни нелегально, в’їхавши за фальшивими документами. До цього його вже виганяли з України із забороною в’їзду на десять років. Законник був спійманий на початку цього року в Івано-Франківській області, а 3 жовтня його також затримали в Одесі та видворили до Туреччини.

«За оперативною інформацією, зловмисник прибув в Україну для координації діяльності організованих злочинних угруповань. Злодій в законі повинен був взяти під контроль перерозподіл грошових потоків від крадіжок, грабежів, розбійних нападів та викрадення автомобілів. Поліцейські затримали зловмисника в ніч з 22 на 23 листопада на трасі «Київ-Чоп», неподалік Корця», – кажуть наші джерела в поліції.

Тенго Гальський народився 10 квітня 1982 на території Абхазії. Громадянина Грузії, який промишляв в основному в Росії та Україні, неодноразово судили за тяжкі злочини, в тому числі замаху на вбивство. Авторитета коронували у 2014 році в Санкт-Петербурзі.

Найближчим часом, міграційники його видворять за межі України.