СЬОГОДНІ: Четвер, 13.08.2020, 6:12

В ПЦУ прокоментували сьогоднішні події у селі Рясники на Рівненщині

Сьогодні, 23 листопада релігійна громада Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) села Рясники Гощанського району зайшла до місцевого храму для звершення богослужіння.

Таке рішення громада прийняла відповідно до розпоряджень голови Рівненської ОДА.

Дані розпорядження (№635 від 09 липня 2019 року «Про використання Покровської церкви в с. Рясники Гощанського району» та №717 від 9 серпня 2019 року  «Про порядок почергового користування Покровською церквою в с. Рясники Гощанського району») неодноразово, безуспішно оскарджувались представниками УПЦ Московського патріархату у судах. Тому вказані розпорядження станом на сьогодні є чинними і продовжують свою дію.

З огляду на це, релігійна громада Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) села Рясники скористалась наданим їй правом проведення богослужінь. Тому громада, у законний спосіб увійшла до храму і звершила у ньому богослужіння. По завершенні відправи духовенство і віряни покинули храм та розійшлися по своїх домівках.

«В той же час Московський патріархат, через підконтрольні ЗМІ, вчергове обманув суспільство, видавши бажане за дійсне, про нібито «захоплення храму».

Вчергове нагадуємо представникам Російської Православної Церкви в Україні, якщо ви берете на себе сміливість іменуватися «канонічною церквою» то першими повинні показувати зразок виконання Заповідей Божих, або, щонайменше, щиро прагнути до цього.

Однак, прикриваючись «канонічністю» ви не вперше сієте неправду та ворожнечу серед побожного українського народу. Пам’ятайте! Господь буде судити всіх людей, в тому числі і «канонічних», – зазначили в Рівненській єпархії ПЦУ.