СЬОГОДНІ: Понеділок, 21.09.2020, 10:14

Рівненщина: Нардеп-кнопкодав підтримав депутата-гвалтівника

Народний депутат України, від 156-го виборчого округу на Рівненщині Сергій Литвиненко та народний обранець від 153-го округу Роман Іванісов стали авторами законопроекту, який дозволить державним компаніям і їх партнерам добувати бурштин пріоритетно – за спрощеною процедурою, без конкурентів, та за півціни. 

Про це повідомляє видання strana.ua.

«Хочуть вибирати собі кращі ділянки під видобуток в лісах. Тобто фактично він передбачає кардинальний переділ ринку на користь тих структур, що пов’язані з нинішньою владою і державою. А на «бурштин» у нас багато бажаючих. Іванісова міг замовити хтось із них», – йдеться у матеріалі «Йшов від Зе, ось і повірили». Що кажуть про відсидівшого за згвалтування «слугу народу» Іванісова на його окрузі на Рівненщині».

До слова, кнопкодав Сергій Литвиненко єдиний із нардепів, хто висловив свою підтримку звинуваченому у згвалтуванні неповнолітньої Роману Іванісову, вподобавши його пост-виправдання у мережі Фейсбук.

Нагадаємо, що Сергій Литвиненко став першим депутатом-кнопкодавом у нинішньому скликанні Верховної Ради України. А його колега, ще один нардеп від Рівненщини Роман Іванісов, як виявилося мав судимість за згвалтування неповнолітньої.