СЬОГОДНІ: Четвер, 23.09.2021, 14:00

Словацький бізнесмен готовий інвестувати у ринок сільгосппродукції «Шелен» в Рівному

Амбітний проект для розвитку регіону оптовий ринок сільськогосподарської продукції «Шелен» має з’явитися в районі Луцького кільця в Рівному на 9,2 Га землі. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За словами очільника Рівненщини, «Шелен» – це оптовий ринок, супермаркет 3,5 тисяч кв. м. та автостанція на 400 відправлень/добу. Це також багатомільйонні міжнародні інвестиції в область та нові робочі місця.

«І сьогодні даний проект – можливість розвивати на Рівненщині дорожньо-транспортний та інфраструктурний хаби», – каже Віталій Коваль.

Відтак, голова ОДА сьогодні зустрівся з керівником цього проекту, директором компанії «Шелен-Україна» Олександром Левшуком, словацьким інвестором Даніелем Гербером, а також власником компанії «Флорія Україна» і хлібозаводу «Скиба» Олег Ординатом.

Сторони домовилися включити «Шелен» в інвестиційний паспорт Рівненщини. Його реалізація вкрай важлива для розвитку нашого регіону. За умови фінансування проекту, його можна ввести в експлуатацію за 2 роки.

Також із Даніелем Гербером, який має тепличне господарство у Вараші, Віталій Коваль обговорив можливість збільшення словацьких інвестицій в Рівненщину. Інвестор, зокрема, готовий розглядати аграрні проекти.